Erasmus Raven kimdir ?

wp-1467905757954.pngErasmus ile ilgili aklınıza gelebilecek akademik, idari ve sosyal konuların birçoğuna Erasmus Raven aracılığı ile cevap alabilirsiniz. Bilmiyorsak da gider delikanlı gibi araştırır, öğreniriz, sonra da size iletiriz.  Sıkıntı yok yani.

Ayrıca Üniversitelerin Erasmus ofisleri ya da Erasmusa gittiğiniz ülkedeki konaklama yerleri  ile ilgili şikayetleriniz varsa bize bildirebilirsiniz. Bu şikayetleri direkt olarak şikayet edilen kurum ile paylaşıp çözüm önerilerimizi anında sunarız ve iki taraftan da izin alabilirsek isim vererek yoksa anonim şekilde sitemizde paylaşırız.

Henüz Erasmusa gitmediyseniz zaten bu şikayetleri daha verimli bir Erasmus deneyimi yaşayabilmek için kesinlikle incelemelisiniz

Peki neden bedava? Reklam gelirleri ve artık patreon (inş cnm ya) bize yetiyor azizim.

Önemli not: Bu site öneri/tavsiye sitesidir. Hatta tamamen sizinle dalga geçmek içindir. Olur da burada yazan bir bilgiden dolayı yanlış birşey falan yaparsınız aman diyelim bizi bağlamaz. Önerilerimiz yüzde yüz doğru olmayabilir ya da eskimiş olabilir. AraştırmanızI yapmaya ve yetkili kuruluşlardan bilgi almaya özen gösterin. Bizim gibi boş zamanı çok olan soytarılara sadece gülmekle yetinin lütfen.

Her ne kadar Ulusal Ajans’ın el kitabında bulunan bilgilerden yararlanarak size yardımcı olmaya çalışsak da kurumlara göre bu kurallar değişkenlik gösterebilir.

Kısacası söylediklerimizden dolayı gaza gelip ortalığı yakmayın tatlışlar. Sorumluluk kabul etmiyoruz. 

Öptük.